مشاوره و سفارش

زرشک :

زرشک ایران یک محصول استراتژیک کشاورزی استان خراسان جنوبی است که در سالهای اخیر با رشد چشمگیر صادرات آن به بازار های مختلفی وارد شده است.
از زرشک قرمز بی دانه ایرانی در رستوران ها استفاده میشود اما صادرات این محصول بیشتر برای تولید انواع نوشیدی، مربا و ترشی و برخی شیرینی جات و شکلات ها صورت میگیرد.

پسته :

ایران بزرگترین تولیدکننده پسته دنیا بعد از آمریکا است که هرساله بیش از 80درصد تولید پسته ایران برای صادرات استفاده می شود.
مهمترین انواع پسته ایران عبارت اند از پسته اکبری، احمد آقایی، بادامی، فندقی و کله قوچی که در سایز های متنوع به صورت خام و بوداده شده به بازار عرضه می شوند.

عناب :

استفاده از عناب در ایران به عنوان میوه خشک در آجیل و همینطور به صورت عناب تازه در فرهنگ ایرانی شناخته شده است. عناب هم یک محصول استراتژیک خراسان جنوبی است که کمتر برای صادرات استفاده می شود و البته کشور های عربی، روسیه و هند تا حدودی بازار صادرات آن به حساب می آیند.

مغز پسته :

در مطالعات اخیر انجام شده،دانشمندان پی بردند که خوردن روزانه چند مغز پسته (که دارای ترکیبات سالم و رژیم کم چربی است) منجر به کاهش قابل توجه سطح کلسترول LDL یا کلسترول بد خون می شود. کاهش سطح کلسترول بد به معنای باز ماندن شریان های بدن و انجام کامل عمل خون رسانی قلب می شود.

خلال پسته:

خلال پسته یکی از بهترین و گران قیمت ترین فرآورده های پسته است و خلال پسته ایران به دلیل رنگ بسیار سبز، روغن کافی و طعم درجه یک به سراسر دنیا صادر می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما
شرکت تولیدی و بازرگانی ارمغان توشه سبز آرتین به عنوان تولیدکننده و صادرکننده در زمینه خشکبار و میوه خشک ایران، فعالیت خود را از سال 1392 با هدف ارائه خدماتی متفاوت و مطمئن در بازار های داخلی و صادراتی شروع کرده است.
تمرکز اصلی مجموعه آرتین در سال های اخیر بر روی افزایش تولید و فروش سه محصول پسته، زرشک و عناب و همچنین فرآورده های این محصولات بوده است.
از آنجایی که حجم عمده ای از فعالیت ما به صادرات سه محصول اصلی شرکت اختصاص داده شده است؛ در همین راستا، به جهت فرآوری و بسته بندی محصولات و ارائه کیفیت محصول ایرانی در سطح استاندارد های جهانی از نظارت متخصصین صنایع غذایی در این حوزه استفاده کرده ایم.

مدیر مجموعه آرتین

آقای حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید